Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * 15% zbritje normale +10% nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Një trajtim që zbut dhe nxit rigjenerimin e shenjave, të nxirave dhe gungave.

  • Ekstrakti i Arnica dhe Apigenin veprojnë direkt në mekanizmin biologjik përgjegjës për enjtjen dhe stimulon procesin natyral të shërimit.
  • Zinku parandalon shtimin e baktereve.
  • Përbërësi aktiv inovativ Antalgicine® lehtëson menjëherë ndjesinë e diskomfortit dhe redukton nevojën për ta kruar.
  • Kjo teksturë kremoze e pasuruar me glicerinë mban një nivel të mirë hidratimi duke garantuar një përthithje të shpejtë për një komfort të shpejte e të mirë.
  • Formulë pa parfum
  • Pa alkool
  • Pa agjentë ngjyrues
  • Jo komedogjenik.
100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.