• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

SKINCODE lotion spf 50 +

2 980,00 Lekë
2 831,00 LekëRuaj 5%

SKINCODE FACE LOTION SPF 50+

Sasia

Ky mbrojtës i lehtë me specter te gjere UVA/UVB mbron lekuren e fytyrës ndaj rrezeve UV. Mbron lekuren nga stresi oksidues, irritimet e lëkurës dhe djegies nga dielli. Formulim pa vaj dhe rezistent ndaj ujit stimulon mekanizmat mbrojtëse dhe riparuese të lëkurës. Gjithashtu hidraton lehtë lëkurën dhe e mban atë të butë.

89 Artikuj