• -10%
    LRP - ANTHELIOS 50+ SHAKE FLUID La Roche-Posay - 1

Ofron një strukturë të lëngshme me një fund të padukshëm dhe natyral, jo ngjitës dhe jo të yndyrshëm. Eshtë shumë rezistent ndaj ujit, djersës dhe rërës.  Testuar nën kontroll dermatologjik në lëkurë të ndjeshme dhe reaktive. Testuar nën kontroll oftalmologjik në sy të ndjeshëm. Testuar në bartës të lenteve të kontaktit.

30162662
100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.