Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * 15% zbritje normale +10% nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Mbrojtje e lartë nga dielli për lëkura të ndjeshme.

Rezistente ndaj ujit. Pa silikon

Mbrojtje me spektër të rrezeve UVB-UVA

Përmban Pre-tocoferil, anti oksidant, për një mbrojtje qelizore ndaj radikaleve të lira.

Uji termal Avene ka veti qetësuese dhe zbutëse Përberje e lehtë, jo e yndyrshme dhe e lehtë për tu aplikuar.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.