• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Avene Spray SPF 50+, mbrojtje nga dielli shumë e lartë për lëkurat e ndjeshme. Rezistente ndaj ujit. Mbrotje me spektër të gjerë UVB-UVA. Pa silikon.

Kompleks aktiv fotombrojtës që siguron mbrojtje optimale kundër rrezeve UVB-UVA të gjata dhe të shkurtra.

Përmban pre-tocopheril, që ka veti shumë të mira antioksidante

Teksturë e lehtë, jo e yndyrshme. 

Rekomandohet për:

  • Lëkura shumë të ndjeshme ndaj diellit
  • Lëkura që janë të prirura për skuqje dhe djegie
  • Për çfarëdo lloj lëkure e ekspozuar në rrezatim intensiv

Këshilla për përdorim

  • Para ekspozimit në diell, aplikoni produktin në sasi të mjaftueshme
  • Riaplikojeni disa herë gjatë ditës.
100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.