• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

VICHY - EMULSION VISAGE DRY TOUCH SPF 50+ 50ml

2 900,00 Lekë
2 755,00 LekëRuaj 5%

EMULSION ME FEKT MBROJTES SPF 50+

Sasia

Emulsion mbrojtes me spf 50+ i pershtatshem  per lekurat mikse dhe te yndyrshme.Mbron lekuren  kunder djegieve, parregullsive te pigmentit dhe plakjen e parakohshme te lekures.
E pasur me uje termal Vichy, me veti zbutese, forcuese dhe rigjeneruese.
PERDORIMI:

Aplikojeni para ekspozimit ne diell. Riaplikojeni disa here gjate dites.

100 Artikuj