Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * 15% zbritje normale +10% nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Përshkrimi i Produktit

Wellwoman 50+ është formuluar specifikisht për të mbështetur shëndetin dhe nevojat nutritive të femrave mbi 50 vjeç. Ka shumë studime shkencore që kanë vërtetuar përfitimet nga përdorimi i shtesave me mikronutrientë në shëndetin e individëve mbi 50 vjeç.
Wellwoman 50+ përmban një gamë gjithëpërfshirëse prej 26 vitaminash, mineralesh dhe nutrientësh me origjinë bimore që mbështesin aspekte kyçe të shëndetit të femrave mbi 50 vjeç, përfshirë këtu zemra, truri dhe sytë.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni një tabletë në ditë me vaktin tuaj kryesor.
Gëlltiteni me ujë apo me një pije të ftohtë. Mos e përtypni. Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

  • E përshtatshme për vegjetarianë.
  • Pa ngjyrues
  • Pa laktozë
  • Pa gluten
  • Pa konservantë
  • Pa kripë apo maja
  • Wellwoman 50+ nuk është testuar në kafshë
100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.