• Reduced price

Log in with social account

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Holle – Biskota organike me bollgur (8m+)

ALL550.00
ALL522.50Save 5%

Biskota organike me bollgur 8m+

Quantity

E përshtatshme për fëmijë që nga muaji i 8-të. Të shijshme dhe që treten lehtë Biskotat Holle janë perfekte për beben tuaj, ose si një vakt i ndërmjetëm por dhe për të kafshuar për të mësuar muskujt e gojës.

100 Items