• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Fillerina – Trajtim filler (mbushës) dermo-kozmetik për përdorim në shtëpi.

Vetëm për përdorim të jashtëm Fillerina është një preparat kozmetik i jashtëm që do të përdoret për 14 ditë.

Veprimi kyç do të kryhet nga Fillerina xhel i cili aplikohet me anë të një aplikatori të veçantë me majë të prerë, në zonat problematike të tilla si rrudhat dhe linjat e mimikës si dhe në zona të veçanta që kërkojnë volum (mollëza, buzë). Formulimi i Fillerina xhel përmban 6 lloje të ndryshme të acideve hialuronike me peshë molekulare të ndryshme dhe struktura.

Këto acide të ndryshme kanë një veprim filler dermo-kozmetik në shtresat e ndryshme të lëkurës.

Përbërësi aktiv Matrifull nxit trofizimin e indeve të lëkurës dhe rindërtimin e subtancave natyrale të mbushjes për një efekt mbushës gradual dhe progresiv.

Kjo siguron që lëkura e fytyrës të përfitojë komfort dhe ushqim maksimal, falë kombinimit të përbërësve hidratues dhe rigjenerues.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.