• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Koncentrati  korrektues i njollave ndihmon ne trajtimin e : njollat që po formohen, njollat e dukshme dhe njollat e errëta.Perbehet  nga 2 formula të pavarura, një për ditën e tjetra për natën. 

Formula e ditës ka nje funksion parandalues anti-oksidant dhe zbardhues dhe përmban një përqendrim të dy vitaminave E dhe B3.

Formula e natës ka një veprim specifik peeling në një balsam-xhel me efekt zbutës të menjëhershëm.Përmban 7-hidroksi acide (glikolik, salicilik, laktik, piruvik nga lulet e bardha, citrik, malik dhe tartarik) dhe  lejon në mbiaktivizimin e rigjenerimit qelizor për të hequr melaninën nga sipërfaqja. 

Pas cdo aplikimi rezultati eshte i dukshem pas 7 ditesh.

PERDORIMI:

Ne mengjes aplikoni koncentratin e dites ne gjithe fytyren.Aplikohet i vetem ose pas kremit te dites.

Ne mbremje aplikoni kremin e nates.Aplikohet i vetem ose pas kremit te nates.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.